Wyprawa w głąb siebie

“Gdy ktoś nie może podążać naturalną ścieżką natury i pozwolić odejść na jesieni temu, co urosło i spełniło swoją funkcję, wówczas zamyka się w przekonaniach i ideach, które uniemożliwiają mu dostrzeżenie nowych możliwości i nowych inspiracji.” Worsley (…)

Moja relacja z pieniędzmi.

Gdyby pieniądze to była osoba, to jaką miałbyś/ miałabyś z nimi relację? Co mógłbyś/ mogłabyś o nich powiedzieć? Czy? Pieniądze to mój dobry partner, wspiera mnie, gdy tego potrzebuję, chętnie angażuje się w moje pomysły. Lubię spędzać z nim czas…

Lustro w biznesie

Zastanawiasz się dlaczego z jednymi klientami świetnie Ci się współpracuje, a z innymi idzie jak po grudzie? Dlaczego innym biznes idzie łatwiej niż Tobie? Dlaczego nie masz tylu klientów ilu chcesz? (…)

Moja relacja z pieniędzmi.

Co zmieniłoby się w Twoim życiu, gdybyś mógł/ mogła poczuć, że pieniądze Cię nie ograniczają, że energia, która z nich przychodzi Cię wspiera, umacnia, satysfakcjonuje i wyraża to, w co wierzysz? Zastanów się chwilę…. (…)

W jakim celu kreujesz stres i co z tym zrobić?

Zastanawiasz się czasem dlaczego pewne osoby, czy okoliczności stresują Ciebie, a innych nie? Obiecujesz sobie, że następnym razem zareagujesz inaczej, a odgrywasz ten sam scenariusz? Masz wrażenie, że luz i spokój nie jest Ci pisany? (…)

Dawanie i branie w biznesie i relacjach

Masz czasem poczucie, że dużo dajesz, a zwrot jest nieadekwatny? Wycena swojej pracy przychodzi Ci z trudnością lub nie przynosi oczekiwanej satysfakcji? Pod koniec dnia czujesz się jak balon, z którego uszło powietrze? (…)