Chcę Ci zaproponować podróż, która nie wiem dokąd nas zaprowadzi…

W rozwoju osobistym często staramy się znaleźć najszybszy sposób, który pozwoli rozwiązać nasz problem. To tak jak z wycieczką w góry, gdy idziemy wytyczoną trasą, aby jak najszybciej wejść na szczyt (…)

Moja praca, czyli sposób w jaki daję siebie światu.

Wstajesz rano i cieszysz się, że idziesz do pracy? Twoja praca dodaje Ci skrzydeł i pod koniec dnia nie czujesz zmęczenia? Oddzielasz pracę od życia prywatnego? Masz poczucie, że każdy dzień w pracy jest inspiracją dla Twojej kreatywności? (…)

W jakim celu kreujesz stres i co z tym zrobić?

Zastanawiasz się czasem dlaczego pewne osoby, czy okoliczności stresują Ciebie, a innych nie? Obiecujesz sobie, że następnym razem zareagujesz inaczej, a odgrywasz ten sam scenariusz? Masz wrażenie, że luz i spokój nie jest Ci pisany? (…)

Dawanie i branie w biznesie i relacjach

Masz czasem poczucie, że dużo dajesz, a zwrot jest nieadekwatny? Wycena swojej pracy przychodzi Ci z trudnością lub nie przynosi oczekiwanej satysfakcji? Pod koniec dnia czujesz się jak balon, z którego uszło powietrze? (…)

Lustro w biznesie

Zastanawiasz się dlaczego z jednymi klientami świetnie Ci się współpracuje, a z innymi idzie jak po grudzie? Dlaczego innym biznes idzie łatwiej niż Tobie? Dlaczego nie masz tylu klientów ilu chcesz? (…)